top of page
Festivalové novinky
Plaťte čipem na Okoři se šťávou
Poprvé bude Okoř se šťávou Cashless - bez hotovosti. Systém, který vás nic nebude stát, zrychlí a zjednoduší služby pro vás. A jak to funguje?
Proti vratné záloze 30 Kč vás ozdobíme náramkem s čipem. Na pokladně čip nabijete na jakoukoliv částku v hotovosti. Na účtence je kód a odkaz na web, kde můžete svoji útratu sledovat online. A pak už si festival užíváte a pokud máte hlad a žízeň, namísto platby v hotovosti jen ve stánku přiložíte náramek s čipem. V areálu budou dvě prodejní místa, kde můžete přiložením čipu kontrolovat zůstatek a dobíjet. První bude hned u vchodu a druhé poblíž pivního stanu nalevo od pódia. Veškeré peníze, které na vašem čipu zůstanou, vám vrátíme při odchodu z festivalu a nebudeme si účtovat žádný poplatek.
Pokud jste si peníze nevyzvedly stačí poslat na e-mail info@nfctron.com číslo Vašeho čipu a číslo Vášeho bankovního účtu a celý zůstatek Vám bude zaslán. 
Cashless zajišťuje společnost   https://www.nfctron.com
 
Vratné kelímky s vizuálem festivalu Okoř se šťávou se zálohou 50 Kč
Očekáváme mnohem příjemnější prostředí na festivalu. A budeme tím i šetřit životní prostředí. 
Při vrácení kelímku vám bude záloha v plné výši vrácena. 
Chcete si originální kelímek z Okoře se šťávou odnést? Pokud by ten váš poslední kelímek nebyl s logem festivalu, rádi Vám ho vyměníme.
image1.jpeg
OKOŘ SE ŠŤÁVOU 2019
21. ročník open air festivalu Okoř se šťávou v romantickém místě podhradí hradu Okoř se tento rok uskuteční v sobotu 1.6. 2019 od 11.00 hod.
Opět Vás čekají dvě pódia. Můžete se těšit na 14 hodin hudby bez přestávky. Na letošním ročníku vystoupí skupina Škwor, která minulý rok oslavila 20 let v O2 aréně.Poprvé na festivalu vystoupí Trautenberk. Dalším lákadlem festivalu je Michal Hrůza, Rybičky 48, Pokáč, Mirai, Udg. Tradičné vystoupí České srdce, které letos oslaví 30 let na scéně. Lake Malawi na živo vystoupí s písní Friend of a friend se kterou nedávno uspěšně zastupovali Českou republiku n Eurovision 2019 v Tel Avivu. Dále vystoupí MikAel, Mensfield vystoupí s Markétou Poulíčkovou, Czech IT, Pekař a další ...  
Na festival jako každý rok bude jezdit kyvadlová doprava z Prahy z autobusové nádraží Veleslavína a Kladna. Další spoje budou ze Slaného a Kralup. Podrobnější informace jsou na stránkách festivalu www.okorsestavou.cz. Pro cyklisty je v areálu festivalu uschovna kol. Během akce můžete navštívit zříceninu hradu Okoř. Na okoř je cesta...
Učinkující na Okoři se šťávou 2019
     1.června 2019   11.00 - 01.00
ŠKWOR
Rybičky 48 
Michal Hrůza
AUTOGRAMIADY-OKOR.jpg
Pokáč
České Srdce
Mirai
Pekař
Lake Malawi
TRAUTENBERK
Czech it
MikAel
UDG
Mensfield

Z minulých ročníků Lukáš Pavlásek zve na Okoř se šťávou

jwMlhmawPixFRxA-6sjTqNQAA6R8qjmKlAtzTmpe
REPORTÁŽ Okoř se šťávou 2016 od TICKETSTREAM
bottom of page